Chemický peeling

Co je to chemický peeling?

Chemický peeling je velmi účinná neinvazivní (nechirurgická) metoda, která velmi pozitivně ovlivňuje stav pleti. Slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění nežádoucích pigmentových skvrn.

Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti narušené sluncem. Trvá několik minut a používá se při něm aplikace 70% kyseliny glykolové, která je získávána z cukrové třtiny.

Zákrok...

Ošetření provádí zkušený dermatolog. Aplikace je jednoduchá a příjemná, netrvá déle než 15 minut. Intenzita a počet peelingových zákroků závisí na tom, jaký výsledek je požadován. U některých druhů peelingu je nutná domácí příprava speciálním krémem, který Vám doporučí kožní lékař.

Po zákroku...

Po chemickém peelingu bude vaše pokožka lehce zarudlá a mohou se vytvořit malé stroupky, během několika málo dní se pokožka začne jemně olupovat. Jako vedlejší účinek středně hlubokého a hlubokého peelingu se může objevit zanícení či ztráta barvy pleti. Po zákroku je důležité se vyhnout slunečnímu záření a užívat krémy s vysokým ochranným faktorem.

Výsledek...

Výsledkem je regenerace kůže, která se projeví celkovým zlepšením vzhledu pleti. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a vypnutá. Stimuluje se tvorba nových buněk, zlepšuje se mikrocirkulace, ale nezabrání jejímu stárnutí, působení gravitace a další tvorbě mimických vrásek. Pro dosažení optimálního výsledku se doporučuje 5 procedur 2 až 4 krát ročně.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Webdesign Michal Škrabálek   CalmCube2 CMS
Vytisknout stránkuMapa stránek© 2024 Pomáháme kůži. Počet návštěv: 491979 (9735)