Mezoterapie

Co je to mezoterapie?

Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu) aplikují speciální  roztoky. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci, aktivizují buňky a stimulují tvorbu kolagenu.

Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypětí a zpevnění reliéfu pokožky. Taktéž lze vyhladit středně hluboké vrásky krku, dekoltu či na rukou. Její využití je i u vlasového výpadu a celulilitídy.

Postup ...

Ošetření provádí lékař buď injekčně přímo rukou nebo pomocí speciálního aplikátoru (dermaloreru), který po zakoupení zůstává majetkem klienta/klientky.  Přesný postup léčby a složení léčebných roztoků určí lékař na základě zhodnocení stáří a stavu pokožky.

Po zákroku...

Bezprostředně po ošetření a následujících několik dnů je třeba se vyvarovat slunění a používat krémy s vysokým ochranným faktorem. Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku a stavu vaší pokožky. Nejsou však nutná žádná další omezení. Asi po dvou hodinách od zákroku se můžete vrátit ke svým obvyklým aktivitám či do zaměstnání.

Výsledek...

Jelikož účinek léčebných roztoků nastupuje ihned, je možno vidět výsledky již po prvním ošetření. Nicméně efekt je dočasný a ošetření je třeba podstoupit opakovaně.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROPHILO -převratná metoda k přirozenému vypnutí pleti

 

Bioremodelace v boji proti stárnutí, ochablé pleti a zároveň i skvělou prevencí dalšího ochabování- stárnutí pleti.

Profhilo působí proti fyziologickému úbytku HA v pokožce, intenzivní obnovení hydratace několik dní po aplikaci, pružnosti a tonu pokožky, spouští produkci kolagenu a elastinu.

Výsledek ošetření:

- zmírnění jemných vrásek a ochablosti pleti

-výživa kožních buněk

- zvýšení elastinu a kolagenu pleti

Výhody ošetření:

-   metoda ošetření co nejpřirozenější cestou

-   šetrná a bezpečná aplikace

-    trvající efekt až 12 měsíců

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Webdesign Michal Škrabálek   CalmCube2 CMS
Vytisknout stránkuMapa stránek© 2024 Pomáháme kůži. Počet návštěv: 491972 (9533)